تفاوت میز مدیریت با میز کارمندی و کارشناسی :

 

ما همواره در بخش تحریریه مجله تخصصی مبلمان اداری آدینا ، سعی کرده ایم تا با توجه به سئوالاتی که اکثر شما در تماس با مشاوران و طراحان شرکت از آنها پرسیده اید ، سمت و سوی مقالات را تعیین و آنها را مدون کنیم . یکی از سئوالاتی که عمدتا پرسیده شده است تفاوت انواع میزهای اداری و بخصوص تفاوت میز مدیریت با میز کارمندی یا میز کارشناسی میباشد . در صورتیکه به این موضوع علاقمندید از شما دعوت میکنیم با ما همراه باشید :

ویژگی های میز کارشناسی :

 

میز کارشناسی /کارمندی یکی  از انواع میزهای اداری است. که در یبک های مدرن و کلاسیک و در طرحهای سفارشی و خاص بصورت لوکس و لاکچری در کارخانه آدینا تولید میگردد . شما برای دیدن نمونه ایی از این میز اداری میتوانید به سایت ما به آدرس    www.adyina.comمراجعه  نمایید. این میز همانگونه که از نامش مشخص است برای تسهیل در انجام وظایف  کارشناسان حاضر در سازمان و محیط اداری شما طراحی و تولیدشده و مورد  استفاده قرار میگیرد .

بیشتر بخوانید :همه چیز در مورد مبلمان اداری 

 میز کارشناسی / کارمندی باید دارای  صفحه ای بزرگ  باشد تا پرسنل در زمان انجام فعالیت بر روی آن  بتوانند تمام امکانات مورد نیاز خود را جای دهند . البته ، با توجه به این موضوع که کارکنان یک سازمان در روز حداقل 8 ساعت بصورت متمادی پشت میز خواهند بود رعایت اصول استاندارد در طراحی و بکارگیری اصول ارگونومیک در تولید میزهای کارشناسی و کارمندی بسیلر حائز اهمیت میباشد تا سلامتی کارکنان حفظ شده و تضمین گردد

میزکارشناسی معمولا از ام دی اف یا ترکیب ام دی اف با شیشه و استیل و در بعضی از انواع لوکس آن با چوب و کورین و سنگهای تزئینی نیز ساخته و به بازار عرضه میگردد .

خصوصیات یک  میز مدیریتی:

 

یک میز مدیریت در یک محیط اداری باید قبل از هرچیزی بیانگر جایگاه و پست سازمانی مدیر ی باشد که پشت آن می نشیند  معمولا ابعاد میز مدیریت بزرگ است و بسته به فضای موجود در اتاق مدیریت طول آن میتواند به سه متر هم برسد .در تولید این میز اداری باید  از متریال درجه یک و عالی استفاده کرد . در زمان طراحی و تولید این میز باید سیستم فایلینگ مورد نیاز مدیر نیز در کنار آن در نظر گرفته شود  تا دسترسی به مدارک و لوازم مورد نیاز مدیر را سهلتر کند .

حتما بخوانید :دکوراسیون داخلی دفتر کار، توصیه های کاربردی آدینا

شرکت مبلمان اداری آدینا با تجربه چندین ساله در بحث طراحی و تولید انواع مبلمان اداری میز اداری، میز مدیریتی کلاسیک، و مدرن کتابخانه اداری کوتاه و بلند ، کانتر چهر گوش و منحنی ، پارتیشن اداری مدرن و دیوارکوب  و... محصولات متنوعی را بصورت خاص و سفارشی وارد بازار مصرف کرده است شما برای اطلاع از قیمت محصولات آدینا میتوانید با شماره 02144620086تماس حاصل نمایید .